در حال بارگزاری ...
تاریخ ایجاد 1396/12/03 12:17:47
تاریخ بروزرسانی
تعداد بازدید کننده 417
تعداد بازدید 602
نام فروشنده تجهیزات تعميرگاهی
شرکت سازنده ساير
نوع محصول تجهیزات تعمیرگاهی
گروه محصول کارواش
نام محصول کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای
قیمت 185,000,000 تومان

نمایش شماره تماس

ارسال


ارسال


ارسال
در حال بروزرسانی

کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 | automatic-rollover-carwash-M1

کارواش های دروازه ای با ساختاری منحصر به فرد در شستشوی و نظافت مکانیزه ی خودرو ها نقش مهمی را ایفا می نماید. دستگاه های کارواش اتوماتیک دروازه ای در مدل ها و با قابلیت های مختلف تولید و عرضه می گردند. کوچکترین و جمع و جور ترین مدل کارواش اتوماتیک ، کارواش دروازه ای M1 می باشد. کارواش دروازه ای M1 دارای ساختاری متشکل از فلز (فولاد) گالوانیزه شده می باشد و اجزا و بخش های مختلف دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده است تا در عین ظرافت بالای این دستگاه، قدرت بالای شستشوی را فراهم آورد، تا شستشوی بهینه را ضمن عملکرد و بازدهی بالا فراهم آورده و در حفظ و صرفه جویی در منابع گام بردارد.
چگونگی کار کارواش اتوماتیک دروازه ای

 

مدل های مختلف کارواش اتوماتیک دروازه ای به طور کلی و همه طبق قاعده ی یکسانی طراحی و ساخته می شوند و شیوه ی کار در این کارواش ها یکسان می باشد. به طوری که در این مدل کارواش ، قطعات و تجهیزات دستگاه همگی بر روی یک چهارچوب (دروازه) سوار شده اند و دروازه ی دستگاه بر روی یک ریل واقع شده است. با مستقر شدن خودرو در محل تعیین شده، دروازه شروع به حرکت بر روی ریل و شستشوی خودرو می کند. به گونه ای که با هر رفت و آمد، کارواش به انجام فعالیت خاصی می پردازد. به عنوان مثال یکبار آبکشی را انجام می دهد و بار دیگر به خشک کردن می پردازد.

 

اجزای کارواش اتوماتیک دروازه ای M1

 

کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 از اجزا و بخش های متنوع و تعیین کننده ای تشکیل شده است که هر کدام فعالیت مختص خود را دارا می باشند و عدم کارکرد هر کدام از این اجزا و بخش ها کارایی کارواش را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

 

 

نازل های پاشش ماده شوینده (شامپو)

 

کارواش اتوماتیک M1 ، از 6 نازل کوچک جهت پاشش شامپو بر روی برس ها تشکیل شده است که با فشار 3 بار و همچنین دبی 5.82 لیتر در دقیقه به شستشوی با کیفیت توسط این دستگاه کمک می نماید.

 

 

 

نازل های شستشوی

 

 

کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 از 2 نازل جهت شستشوی و پاشش آب بر سطح خودرو و آبکشی اتوموبیل ها بهره می برد. این دو نازل پاشش آب، با دبی 19.6 لیتر در دقیقه و فشار 3 بار عملیات آبکشی را صورت می دهد به طوری که هیچ ماده شوینده ای پس از برس زنی بر سطح اتوموبیل در حال شستشوی نمانده باشد.

 

 

برس های افقی وعمودی

 

 

دو برس عمودی در دو وجه کناری کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 ، با قابلیت تنظیم سرعت و همچنین زاویه ی گردش برس ها به انجام عملیات برس زنی و همچنین پاکیزه نمودن سطح بیرونی خودرو کمک می کنند. تک برس افقی دستگاه نیز جهت شستشوی انواع خودروی سواری و شاسی بلند مورد استفاده قرار می گیرد و بنا به خواسته ی اپراتور ارتفاع آن قابل تنظیم است. جنس برس کارواش اتوماتیک یا از الیاف پلی اتیلنی می باشد و یا از نوار های فوم ساخته شده اند. که ضمن کار مطلوب در حین عمل برس زنی سلامت خودرو را نیز حفظ نموده و به هیچ وجه آسیبی به بدنه ی آن وارد نمی کند. در کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 برس ها از جنس پلی اتیلن می باشند که ضمن دوام بالا، شستشوی و برس زنی را به بهترین شکل صورت می دهد.

 

PLC (کنترل کننده)

 

مهمترین و اصلی ترین قسمت دستگاه کارواش اتوماتیک دروازه ای ، PLC (کنترل کننده) دستگاه می باشد که به نوعی مغز متفکر دستگاه بوده و محور اصلی فعالیت های کارواش را تعیین و کنترل می نماید. نحوه ی کار PLC به گونه ای است که داده های دریافتی از سنسور ها و کد های داده شده را بررسی کرده و با توجه به آن عملیات مورد نیاز را تعیین می نماید تا خللی در کار کارواش رخ ندهد.  

 

 

تجهیزات جانبی

 

 

به طور کلی و اساساً به منظور ارتقاء کیفیت شستشوی و نظافت در کارواش اتوماتیک دروازه ای M1 بهره گیری از تجهیزات جانبی پیشنهادی خصوصیت های ویژه ای را به دستگاه می افزاید.  زیر شوی و کفی شوی، بخش هایی هستند که در صورت درخواست مشتریان امکان ارتقاء کیفیت شستشوی و بهره وری را بالا می برد. زیر شوی اتوموبیل هم به عنوان یکی دیگر از تجهیزات جانبی پیشنهادی قابل ارائه است به طوری که شما قادر خواهید بود از طریق PLC به زیر شوی هم مانند بخش های دیگر دستگاه برنامه دهید و از آن بهره مند شوید. دستگاه کفی شوی به عنوان واحد مجزا از کارواش اما به طور موازی به شستشوی کفی خودرو ها پرداخته و این قسمت خودرو را مورد نظافت قرار می دهد. 


دیگر محصولات مرتبط با این محصول


قطعه شور

قطعه شویی ماشین

قطعه شویی تبریز

قطعه شویی صنعتی

قطعه شویی خودرو

قطعه شویی اتومبیل
قطعه شویی ماشین سنگین
فروش دستگاه قطعه شویی تبریزخرید دستگاه قطعه شویی تبریزقیمت قطعه شویی ماشینکارواش قطعه شویی
قطعه شور استیل ، قطعه شویی استیل ، دستگاه قطعه شویی
ماشین سازی ارابه ایلقار
0 تومان

کارواش

پمپ کارواش اشپک

پمپ کارواش

آلمانی

پمپ کارواش اشپک
ساير
2,350,000 تومان

جک

جک ماشین

جک تک ستون

جک موبایل

ایستگاه

پردیس صنعت
جک خودرو
کوروش موتورقیمت جک کارواشجک کارواشجک تک ستون کارواش
جک تک ستون
نگار خودرو
13,500,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز200بار

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

200بار

وسایل کارواش
خریدکارواش ارزان
خرید کارواش صنعتی
کارواش بتونلی ایتالیا سه فاز200بار
ساير
3,950,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

لوازم کارواش

ابزارکارواش

قیمتکارواش
فروش کارواش
خریدکارواشقیمت کارواشبرتونلی
کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز
ساير
3,800,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش بتونلی

کارواش

ایتالیایی

لانس
شلنگ
کارواش بتونلی ایتالیا
ساير
3,400,000 تومان

کارواش

بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z

لوازم کارواش

کارواش

کارواش تونلی مخصوص ماشینهای سنگین

بورس لوازم کارواش
وسایل کارواش
واترجتکارواش آب گرم:ارواش آب سرد
بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z
ساير
1,250,000 تومان

کارواش

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush

برس کارواش

کارواش

کارواش صنعتی

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush
ساير
450,000 تومان