در حال بارگزاری ...
تاریخ ایجاد 1396/12/03 13:13:30
تاریخ بروزرسانی
تعداد بازدید کننده 215
تعداد بازدید 218
نام فروشنده تجهیزات تعميرگاهی
شرکت سازنده ساير
نوع محصول تجهیزات تعمیرگاهی
گروه محصول کارواش
نام محصول کارواش اتوماتیک تونلی TC | automatic-tunnels-carwash-TC
قیمت 289,000,000 تومان

نمایش شماره تماس

ارسال


ارسال


ارسال
در حال بروزرسانی

 

کارواش اتوماتیک تونلی TC | automatic-tunnels-carwash-TC

نگهداری و مراقبت از خودرو های سواری امری مهم در جهت حفظ کیفیت و زیبایی خودرو می باشد. از جمله اقداماتی که جهت حفظ زیبایی اتوموبیل و نگهداری بهینه از آن صورت می گیرد، می توان به شستشوی خودرو های سواری اشاره کرد. شستشوی خودرو ضمن پاکیزه کردن بدنه و جلوه دادن به اتوموبیل، می تواند با از بین بردن آلودگی های واقع بر بدنه، از بروز آسیب های مخرب احتمالی جلوگیری به عمل آورد. دستگاه های کارواش اتوماتیک از جمله سیستم هایی هستند که ضمن عملکرد به شیوه ی مکانیزه، از ساختاری مقاوم و پایدار تشکیل شده اند؛ تا ضمن تأمین بازدهی بالا و کاهش مدت زمان شستشوی خودرو ، در دستیابی به کیفیت ایده آل شستشو و نظافت قدم بردارند. کارواش TC یک کارواش اتوماتیک تونلی می باشد. شیوه ی عملکرد در این کارواش اتوماتیک به گونه ای است که تمامی بخش های واحد شستشو، آبکشی، نازل های پاشش آب، چرخ و رینگ شوی، خشک کن دستگاه و …، به طور مجزا در راستای نوار نقاله ی واقع در داخل تونل که در حقیقت مسیر حرکت خودرو می باشد، قرار گرفته و هر بخش به طور جداگانه به شستشو و خشک کردن اتومبیل می پردازد.

کارواش اتوماتیک تونلی TC

کارواش اتوماتیک تونلی TC با ظرفیت شستشوی بالایی که از خود نشان می دهد قادر خواهد بود تا خودرو های سواری را با بالاترین کیفیت مورد شستشوی قرار دهد. مکانیزم عملکرد مدل های مختلف کارواش اتوماتیک تونلی به طور کلی یکسان می باشد. در تمامی کارواش های تونلی خودرو پس از آنکه سنسور های دستگاه اجازه ی ورود به محوطه را دادند به سمت نوار نقاله حرکت کرده و پس از اسنقرار در محل مورد نظر توسط نوار نقاله به داخل منطقه ی شستشو هدایت می گردد. با ورود اتومبیل به بخش شستشوی، بخش های مختلف نظیر پاشش مواد شوینده، واحد پیش شستشو، برس زنی بخش فوقانی و بدنه اتومبیل، سیستم چرخ و رینگ شوی و واحد خشک کن کارواش به انجام وظایف خود می پردازند.

 

راهبند کنترل ورودی

در ابتدای تونل کارواش اتوماتیک TC ، جهت جلوگیری از اشکالات احتمالی و تداخل اتومبیل ها در داخل تونل، راهبند کنترل ورودی تعبیه شده است تا با توجه به تشخیص و فرمان سنسور های فوتوسل مبنی بر مناسب بودن شرایط، اجازه ی ورود خودرو ها به داخل تونل جهت انجام فرایند شستشو را بدهد و در کل به کنترل ورود اتومبیل ها به داخل محوطه شستشوی بپردازد.

 

تنظیم کننده ورود چرخ

خودرو ها پیش از قرارگیری بر روی نوار نقاله کارواش اتوماتیک تونلی ، بر روی تنظیم کننده ورود چرخ قرار می گیرند تا لاستیک ها دقیقاً بر روی نوار نقاله واقع شده و جهت شستشوی به تونل وارد شود.

 

نوار نقاله

نوار نقاله ی کارواش اتوماتیک تونلی TC از جمله بخش های مهم و تأثیرگذار کارواش تونلی می باشد. به طور کلی طول نوار نقاله، طول تونل را مشخص می نماید و این نوار با حرکت خود، برای انتقال دادن خودرو در بین بخش های مختلف عمل می نماید تا فرایند شستشوی خودرو به خوبی صورت پذیرد.

 

واحد زیرشویی

شستشوی تمامی نقاط اتومبیل از جمله مزایای ویژه ی کارواش اتوماتیک تونلی TC می باشد. لذا به منظور دستیابی به این امر واحد زیرشویی جهت شستشوی قسمت زیرین اتومبیل تعبیه شده تا با پاشش آب فشارقوی به پاکیزگی این بخش از خودرو بپردازد.

 

آرک پیش شستشوی

پیش شستشوی اتومبیل توسط نازل های شستشوی فشارقوی از جمله قسمت هایی است که می تواند پیش از آرک ورودی نصب گردد. وظیفه ی آرک پیش شستشو، آبکشی اولیه ی خودرو بوده تا آلودگی های موجود تا حدی از بین برود.  

 

آرک ورودی

در ابتدای تونل، آرک ورودی تعبیه شده است تا عملیات پیش شستشوی و پاشش فوم را صورت دهد. آرک ورودی مجهز به نازل های پاشش فوم می باشد تا خودرو را با افزودن مواد شوینده، آماده ی شستشو گردانده و پاکیزه نماید. آرک ورودی از جنس فولاد گالوانیزه ی ضد زنگ با دوام بالا و ماندگاری مطلوب می باشد، که نمایشگر برنامه شستشو بر روی دو ستون کناری آن قرار گرفته و برنامه های انجام شونده بر روی خودرو را مشخص می نماید.

 

رینگ شوی

شستشوی چرخ و رینگ اتومبیل توسط دو برس موجود واحد رینگ شوی، به پاکیزگی چرخ های اتوموبیل کمک می نماید. شیوه ی کار این قسمت کارواش TC به گونه ای است که با تشخیص موقعیت چرخ ها توسط سنسور فوتوسل، شروع به برس زنی چرخ ها به کمک دو برس دیسکی می نماید.

 

واحد برس زنی

با توجه به نیاز کاربر تعداد برس های کارواش تونلی TC قابل تغییر می باشد. اما برس های قابل به کارگیری در این کارواش شامل برس های عمودی، برس های افقی و برس کمکی خواهد بود که هر چه نعداد آن ها بالا تر رود، کیفیت شستشو و برس زنی به شکل مطلوب تری تغییر می کند. برس های عمودی کارواش اتوماتیک تونلی TC به منظور برس زنی بخش کناری اتومبیل تعبیه شده اند و با قابلیت تغییر زاویه برس ها بهره وری مطلوب تری را حاصل می نماید. برس های افقی کارواش اتوماتیک TC جهت برس زنی و شستشوی جلوی خودرو، کاپوت، شیشه جلو و عقب، سقف و انتهای خودرو عمل می نماید. این دستگاه، قابلیت افزایش برس های افقی تا 2 عدد را دارا می باشد. به منظور نظافت بهتر بخش های پایینی خودرو نیز برس های کمکی عمل می نمایند. همچنین برس های کارواش تونلی TC می تواند از جنس پلی اتیلن و یا فوم باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا بوده و طبق خواسته و سفارش کاربر تعیین می گردد. 

 

آرک آبکشی

آبکشی اتومبیل پس از پایان برس زنی توسط آب تصفیه شده به منظور جلوگیری از بروز لکه بر سطح خودرو عمل می کند.  

بخش پاشش واکس

خشک شدن بدنه ی اتومبیل پس از پایان عملیات برس زنی از جمله بخش های حائز اهمیت در کارواش های اتوماتیک می باشد. از این رو در کارواش های تونلی TC بخش پاشش واکس خشک کن با عملکرد خود، موجب جلوگیری از بروز لکه بر سطح خودرو شده و سبب شفافیت و درخشندگی آن می گردد.  

 

آرک آبکشی نهایی توسط آب Ro (آب خالص)

آبکشی نهایی اتومبیل در کارواش تونلی TC توسط آب RO صورت می گیرد. درصد خلوص بالای این آب و خالی بودن آن از هر گونه املاح باعث می شود تا ذرات موجود در آب که ممکن است به مرور زمان آسیب هایی به خودرو برساند، از بین رفته و هیچ آسیبی به اتومبیل وارد نشود.

 

 

پرده حائل خشک کن

از جمله بخش های دیگر کارواش مکانیزه TC می توان به پرده حائل خشک کن کارواش اشاره کرد. این پرده خشک کن جهت جداسازی محیط آبکشی از خشک کن و جمع کردن عمومی آب روی خودرو و به منظور کمک به سیستم خشک کن مورد استفاده قرار میگیرد.

واحد خشک کن

آخرین بخش کارواش تونلی TC، واحد خشک کن آن می باشد. خشک کن فوقانی و خشک کن کناری اجزای واحد خشک کن می باشند. هر کدام از خشک کن های کارواش TC دارای دو فن بوده و هر فن دارای توانی معادل 4 تا 7.5 کیلووات می باشد. خشک کن فوقانی کارواش، شامل موتور و فن پرقدرت می باشد که قادر به خشک کردن بخش های بالایی خودرو همراه با فلپ تغییر زاویه دمش هوا می باشد. خشک کن کناری نیز به مانند خشک کن های قبلی بوده و مجهز به موتور و فن پرقدرت به منظور خشک کردن بخش های کناری خودرو می باشد.


دیگر محصولات مرتبط با این محصول


قطعه شور

قطعه شویی ماشین

قطعه شویی تبریز

قطعه شویی صنعتی

قطعه شویی خودرو

قطعه شویی اتومبیل
قطعه شویی ماشین سنگین
فروش دستگاه قطعه شویی تبریزخرید دستگاه قطعه شویی تبریزقیمت قطعه شویی ماشینکارواش قطعه شویی
قطعه شور استیل ، قطعه شویی استیل ، دستگاه قطعه شویی
ماشین سازی ارابه ایلقار
0 تومان

کارواش

پمپ کارواش اشپک

پمپ کارواش

آلمانی

پمپ کارواش اشپک
ساير
2,350,000 تومان

جک

جک ماشین

جک تک ستون

جک موبایل

ایستگاه

پردیس صنعت
جک خودرو
کوروش موتورقیمت جک کارواشجک کارواشجک تک ستون کارواش
جک تک ستون
نگار خودرو
13,500,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز200بار

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

200بار

وسایل کارواش
خریدکارواش ارزان
خرید کارواش صنعتی
کارواش بتونلی ایتالیا سه فاز200بار
ساير
3,950,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

لوازم کارواش

ابزارکارواش

قیمتکارواش
فروش کارواش
خریدکارواشقیمت کارواشبرتونلی
کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز
ساير
3,800,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش بتونلی

کارواش

ایتالیایی

لانس
شلنگ
کارواش بتونلی ایتالیا
ساير
3,400,000 تومان

کارواش

بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z

لوازم کارواش

کارواش

کارواش تونلی مخصوص ماشینهای سنگین

بورس لوازم کارواش
وسایل کارواش
واترجتکارواش آب گرم:ارواش آب سرد
بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z
ساير
1,250,000 تومان

کارواش

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush

برس کارواش

کارواش

کارواش صنعتی

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush
ساير
450,000 تومان