در حال بارگزاری ...
تاریخ ایجاد 1396/12/03 13:19:02
تاریخ بروزرسانی
تعداد بازدید کننده 1060
تعداد بازدید 1116
نام فروشنده تجهیزات تعميرگاهی
شرکت سازنده ساير
نوع محصول تجهیزات تعمیرگاهی
گروه محصول کارواش
نام محصول کارواش اتوماتیک تونلی Twash | automatic-tunnels-carwash-Twash
قیمت 320,000,000 تومان

نمایش شماره تماس

ارسال


ارسال


ارسال
در حال بروزرسانی

کارواش اتوماتیک تونلی Twash | automatic-tunnels-carwash-Twash

گهداری و مراقبت از خودرو های سواری به منظور حفظ سلامت بدنه ی اتوموبیل و زیبایی ظاهری آن امری ضروری می باشد. کارواش ها با شستشوی اتوموبیل ها سبب وقوع این امر گشته و زمینه را جهت حفظ و نگهداری مطلوب از خودرو ها آماده می نمایند. در میان انواع مختلف کارواش ها، کارواش اتوماتیک با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، گام بلندی در شستشوی حرفه ای و با کیفیت انواع خودرو های سواری، ون، کاروان ها، اتوبوس ها و انواع ماشین های سنگین برداشته اند. کارواش تونلی یک کارواش اتوماتیک می باشد که سیستم کار آن با مدل های دیگر (دروازه ای- ریلی) کاملاً متفاوت است. این نوع کارواش مکانیزه با ثابت قرار دادن اتوموبیل در محل مورد نظر به کمک نوار نقاله ی موجود، اتوموبیل را حرکت داده و عملیات های مختلف شستشوی را روی اتوموبیل، اعمال می نماید. سرعت بالای انجام کار در کارواش اتوماتیک تونلی و کیفیت ایده آل آن موجب رضایتمندی کاربران و مراجعین خواهد بود.

 کارواش اتوماتیک تونلی Twash

 کارواش تونلی Twash با شستشوی و خشک کردن اتوموبیل در مدت زمان ایده آل و کوتاه مناسب برای کارواش های با تعداد مشتری و مراجعه کننده ی بالا می باشد. ظرفیت کار در کارواش اتوماتیک تونلی Twash به میزان 30 خودرو در ساعت می باشد. به طور میانگین شستشوی هر دستگاه خودرو در مدت زمان 2 دقیقه، و با کیفیت ایده آل جهت جلب رضایت مراجعه کنندگان و همچنین افزایش بازده و بهبود بهره وری می گردد.

شیوه ی کار کارواش اتوماتیک تونلی  Twash

 مدل های مختلف کارواش اتوماتیک تونلی به طور کلی دارای عملکردی مشابه می باشند. به گونه ای که ابتدا خودرو در محل مورد نظر قرار می گیرد. سپس با ثابت شدن خودرو در محل، نوار نقاله شروع به حرکت کردن نموده، و اتوموبیل را وارد بخش اصلی کارواش می نماید. با ورود خودرو به این بخش، نازل های پاشش آب به پیش شستشوی اتوموبیل پرداخته و همزمان با این کار، رینگ شوی به کمک سنسور فوتوسل و با تعیین محل قرارگیری چرخ اتوموبیل به برس زنی و شستشوی رینگ ها می پردازد. پس از آن برس های دستگاه شروع به چرخش نموده و برس های عمودی و افقی کارواش Twash به برس زنی همزمان با پاشش آب می پردازد. بلافاصله پس از پایان برس زنی ، واحد خشک کن شروع به خشک کردن سطح اتوموبیل نموده و ظرف 2 دقیقه عملیات شستشو را پایان می دهد.

 برس های عمودی کارواش اتوماتیک  تونلی  Twash

برس های عمودی و افقی واقع بر روی دستگاه از جنس پلی اتیلن می باشند. ویژگی برس های پلی اتیلن این است که نرمی و قدرت پاک کنندگی بالای این برس ها، مانع از آسیب رساندن به بدنه ی حساس خودرو ها شده و کیفیتی ایده آل ارائه می دهد. همچنین برس های عمودی کارواش تونلی Twash با قابلیت تغییر زاویه، امکان پوشش هر چه بهتر دستگاه را فراهم می آورد.

 خشک کن قدرتمند کارواش اتوماتیک تونلی Twash

خشک کن های قدرتمند کارواش اتوماتیک تونلی به طور معمول پس از پایان برس زنی شروع به کار می کنند تا به عنوان آخرین قسمت کارواش عمل نمایند. کارواش تونلی Twash توسط دو خشک کن ثابت و دو خشک کن متحرک 4 تا 7.5 کیلوواتی که مجهز به سنسور های فوتوسل می باشد اقدام به خشک کردن اتوموبیل و از بین بردن قطرات آب باقی مانده بر بدنه به جهت جلوگیری از بروز لکه بر سطح خودرو می نماید. خشک کن کارواش اتوماتیک Twash مجهز به فلپ تغییر زاویه جهت چرخش مسیر وزش باد بر بدنه می باشد. همچنین سنسور های فوتوسل موجود بر روی خشک کن با تعیین فاصله ی مورد نیاز خشک کن تا اتوموبیل، از بروز حادثه ی احتمالی و آسیب به خودرو جلوگیری می نماید. بخش دیگر تشکیل دهنده ی سیستم ایمنی واحد خشک کن ، حلقه ی ایمنی آن می باشد. شیوه ی کار حلقه بدین صورت است که با حداقل برخورد بوجود آمده در صورت بروز خطا در سیستم فوتوسل، با حرکت رو به بالا، موجب برگشت قطع کننده شده و از ادامه ی فعالیت دستگاه جلوگیری به عمل می آورد.


دیگر محصولات مرتبط با این محصول


قطعه شور

قطعه شویی ماشین

قطعه شویی تبریز

قطعه شویی صنعتی

قطعه شویی خودرو

قطعه شویی اتومبیل
قطعه شویی ماشین سنگین
فروش دستگاه قطعه شویی تبریزخرید دستگاه قطعه شویی تبریزقیمت قطعه شویی ماشینکارواش قطعه شویی
قطعه شور استیل ، قطعه شویی استیل ، دستگاه قطعه شویی
ماشین سازی ارابه ایلقار
0 تومان

کارواش

پمپ کارواش اشپک

پمپ کارواش

آلمانی

پمپ کارواش اشپک
ساير
2,350,000 تومان

جک

جک ماشین

جک تک ستون

جک موبایل

ایستگاه

پردیس صنعت
جک خودرو
کوروش موتورقیمت جک کارواشجک کارواشجک تک ستون کارواش
جک تک ستون
نگار خودرو
13,500,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز200بار

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

200بار

وسایل کارواش
خریدکارواش ارزان
خرید کارواش صنعتی
کارواش بتونلی ایتالیا سه فاز200بار
ساير
3,950,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

لوازم کارواش

ابزارکارواش

قیمتکارواش
فروش کارواش
خریدکارواشقیمت کارواشبرتونلی
کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز
ساير
3,800,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش بتونلی

کارواش

ایتالیایی

لانس
شلنگ
کارواش بتونلی ایتالیا
ساير
3,400,000 تومان

کارواش

بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z

لوازم کارواش

کارواش

کارواش تونلی مخصوص ماشینهای سنگین

بورس لوازم کارواش
وسایل کارواش
واترجتکارواش آب گرم:ارواش آب سرد
بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z
ساير
1,250,000 تومان

کارواش

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush

برس کارواش

کارواش

کارواش صنعتی

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush
ساير
450,000 تومان