در حال بارگزاری ...
تاریخ ایجاد 1396/12/03 13:35:40
تاریخ بروزرسانی
تعداد بازدید کننده 833
تعداد بازدید 926
نام فروشنده تجهیزات تعميرگاهی
شرکت سازنده ساير
نوع محصول تجهیزات تعمیرگاهی
گروه محصول کارواش
نام محصول قطار شوی اتوماتیک HEAVYWASH Train Through | automatic-train-tram-wash-HEAVYWASH-Train-Through
قیمت 3,500,000,000 تومان

نمایش شماره تماس

ارسال


ارسال


ارسال
در حال بروزرسانی

قطار شوی اتوماتیک HEAVYWASH Train Through | automatic-train-tram-wash-HEAVYWASH-Train-Through

قطار های شهری و بین شهری بخش عمده ای از ناوگان حمل و نقل عمومی را تشکیل می دهند. استفاده ی گسترده ی مردم از این وسایل حمل و نقل عمومی، و تعدد رفت و آمد این قطار ها، لزوم پاکیزگی و نظافت قطار های شهری و بین شهری را ایجاب می کند. همچنین به علت ابعاد بزرگ و نیز دشوار بودن شستشوی و نظافت قطار ها توسط نیروی انسانی، و جهت جلوگیری از هدر رفت آب و مواد مصرفی، قطارشوی مکانیزه با قابلیت نصب بر روی خطوط ریلی در دسترس می باشد. سرعت بالای انجام عملیات شستشوی با توجه به محدودیت زمانی موجود، قطارشوی اتوماتیک را بسیار کارآمد جلوه داده است. قطارشوی اتوماتیک Heavy wash Train Through با قابلیت های گوناگون و متنوع به انجام عملیات شستشوی و نظافت تمامی قسمت های بدنه ی قطار پرداخته و پاکیزگی مطلوب را به ارمغان می آورد؛ تا هم مسافران از دیدن قطار های پاکیزه در ناوگان حمل و نقل عمومی لذت ببرند و هم هزینه های تعمیر و نگهداری برای کارفرمایان به شکل قابل توجهی کاهش یابد.ساختار قطارشوی مکانیزه Heavy wash Train Through

 

قطارشوی اتوماتیک Heavy wash Train Through با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به شستشوی و پاکیزه ساختن سطح می پردازد. قطارشوی Heavy wash Train Through شامل بخش های مختلفی است که در یک امتداد بر روی ریل قطار واقع شده و هر بخش به انجام وظیفه ی مخصوص خود می پردازد. و این مجموعه عملیات به شستشوی و نظافت نهایی قطار منجر می گردد. عمدتاً قطارشوی های مکانیزه در محل نگهداری و تعمیر قطارها واقع می شود و به طور منظم به شستشوی قطارها می پردازد تا ضمن حفظ سلامت قطارها، پاکیزگی دائمی را به همراه آورد. قطارشوی اتوماتیک به طور کلی از بخش های مختلفی تشکیل شده که هر مجموعه وظیفه ی مختص خود را دارا می باشد که با هم به بررسی آن می پردازیم:

 

 

 

 

 

الف - چراغ فرمان حرکت:

چراغ فرمان حرکت جهت ورود قطار به داخل قطار شوی تعبیه شده است که به کمک سنسور فوتوسل تعبیه شده اجازه ی ورود قطار به محوطه ی قطارشوی اتوماتیک را می دهد، و برای هر بخش این چراغ مشخص کننده ی ورود و خروج دستگاه است.

 

ب- واحد پیش شستشو:

شستشوی قطار قبل از آغاز عملیات برس زنی از جمله بخش های قطارشوی مکانیزه می باشد که به بهبود کیفیت در امر شستشوی پرداخته و دستیابی به بازده بالا را برای کاربران فراهم می آورد. این امر توسط نازل های فشارقوی انجام شده و آب را با فشار بالا به بدنه ی قطار پاشش می کند.

 

 

 

 

پ- پاشش مواد شوینده:

مواد شوینده معمولاً به صورت شامپو و فوم در قطارشوی ها مورد استفاده قرار می گیرد که پس از انجام عملیات پیش شستشوی و قبل از برس زنی از طریق نازل های موجود به دستگاه اعمال می گردد.  

 

ت- زیرشویی:

مرحله ی بعدی شستشو در قطارشوی اتوماتیک، مربوط به قسمت زیرشویی می باشد. واحد زیرشویی توسط نازل های واقع بر کف زمین به شستشوی سطح زیرین قطار پرداخته تا تمامی بخش های قطار در فرایند شستشوی مکانیزه مورد نظافت قرار گیرند. این بخش شامل نازل هایی است که آب را با فشار و قدرت بالا به سطح زیرین قطار پاشش نموده و کیفیت کار را بالاتر می برد.

 

 

ث- برس زنی:

مهم ترین و تاثیر گذار ترین قسمت قطارشوی اتوماتیک، بخش برس زنی آن می باشد. زیرا این بخش است که با عملکرد خود به از بین بردن آلودگی ها و کثیفی ها پرداخته و کیفیت بالای نظافتی را تأمین می نماید. برس های قطار می توانند از جنس پلی اتیلن و یا فوم باشند تا علاوه بر کارایی بهینه، پاکیزگی مطلوب و ایده آل کاربر را به ارمغان آورد. برس های قطارشوی عمدتاً به شکل عمودی می باشند و با توجه به شیوه ی قرارگیری خود به برس زنی و نظافت بدنه ی قطار می پردازند. دو برس افقی نیز قبل از برس های عمودی تعبیه شده است که وظیفه ی آن ها شستشوی و برس زنی بخش جلویی و انتهایی قطار است و هنگامی که قطار در محل مورد نظر ساکن گردد، توسط بازوهای هیدرولیکی پایین آمده و به برس زنی می پردازد. عمل برس زنی در قطار به این صورت است که پس از برس زنی بخش جلویی، قطار حرکت کرده و وارد مجموعه ی برس های عمودی می گردد. برس های عمودی با برس زنی به همراه پاشش آب، به شستشوی کناره قطار پرداخته و پس از رسیدن انتهای دستگاه به محل مورد نظر قطار ایستاده، و مجدداً برس های افقی به شستشوی قسمت عقبی و انتهایی قطار می پردازند.     

 

 

ج- واکس خشک کننده:

پس از برس زنی و به همراه پاشش آب جهت شستشوی نهایی، واکس خشک کن نیز به قطار اعمال می گردد. واکس خشک کن در قطار شوی مکانیزه با توجه به تکنولوژی خاص خود، سبب ریزش سریع قطرات آب باقی بر بدنه قطار شده و مانع از بروز لک پس از خشک شدن سطح می گردد.

 

چ- شستشوی نهایی:

پس از اعمال واکس خشک کن به بدنه ی قطار، شستشوی نهایی با فشار استاندارد توسط نازل های پاشش آب موجود صورت می گیرد. و این به معنای پایان عملیات شستشوی و نظافت قطار به شیوه ی مکانیزه می باشد.

 

ح- چراغ فرمان حرکت خروج:

پس از پایان عملیات شستشوی توسط قطارشوی مکانیزه، سنسور فوتوسل با تشخیص پایان عملیات توسط چراغ فرمان حرکت، مجوز خروج قطار از محوطه ی قطارشوی اتوماتیک صادر، و عملاً کار دستگاه خاتمه می یابد. 


دیگر محصولات مرتبط با این محصول


قطعه شور

قطعه شویی ماشین

قطعه شویی تبریز

قطعه شویی صنعتی

قطعه شویی خودرو

قطعه شویی اتومبیل
قطعه شویی ماشین سنگین
فروش دستگاه قطعه شویی تبریزخرید دستگاه قطعه شویی تبریزقیمت قطعه شویی ماشینکارواش قطعه شویی
قطعه شور استیل ، قطعه شویی استیل ، دستگاه قطعه شویی
ماشین سازی ارابه ایلقار
0 تومان

کارواش

پمپ کارواش اشپک

پمپ کارواش

آلمانی

پمپ کارواش اشپک
ساير
2,350,000 تومان

جک

جک ماشین

جک تک ستون

جک موبایل

ایستگاه

پردیس صنعت
جک خودرو
کوروش موتورقیمت جک کارواشجک کارواشجک تک ستون کارواش
جک تک ستون
نگار خودرو
13,500,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز200بار

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

200بار

وسایل کارواش
خریدکارواش ارزان
خرید کارواش صنعتی
کارواش بتونلی ایتالیا سه فاز200بار
ساير
3,950,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش

لوازم کارواش

ابزارکارواش

قیمتکارواش
فروش کارواش
خریدکارواشقیمت کارواشبرتونلی
کارواش بتونلی ایتالیا تکفاز
ساير
3,800,000 تومان

کارواش

کارواش بتونلی ایتالیا

کارواش بتونلی

کارواش

ایتالیایی

لانس
شلنگ
کارواش بتونلی ایتالیا
ساير
3,400,000 تومان

کارواش

بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z

لوازم کارواش

کارواش

کارواش تونلی مخصوص ماشینهای سنگین

بورس لوازم کارواش
وسایل کارواش
واترجتکارواش آب گرم:ارواش آب سرد
بوم فشار قوی سقفی فنردار - سری Z | Car wash ceiling boom-Z
ساير
1,250,000 تومان

کارواش

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush

برس کارواش

کارواش

کارواش صنعتی

برس پلی اتیلنی | Polyethylene Brush
ساير
450,000 تومان