در حال بارگزاری ...
تاریخ ایجاد 1397/05/25 13:39:36
تاریخ بروزرسانی
تعداد بازدید کننده 369
تعداد بازدید 408
نام فروشنده شادبافی
شرکت سازنده ساير
نوع محصول تجهیزات جانبی
گروه محصول سایر
نام محصول نرم افزار مایکروکت هیوندای MICROCAT Normal/V6
قیمت 300,000 تومان

نمایش شماره تماس

ارسال


ارسال


ارسال
در حال بروزرسانی

مایکروکت V6 نسخه جدید مایکروکت میباشد ، این نرم افزار تحت برنامه Internet Explorer و توسط Local host دیتا ها را به شما نمایش میدهد یعنی اینکه این نرم افزار نیاز به اینترنت ندارد. از قابلیت ها کلیدی این برنامه میتوان به فعال بودن100% بخش جستجوی PNC و Part Number و جستجو بر حسب اسم قطعه نام برد ، قابلیت بسیار کاربردی دیگری که این نرم افزار دارد نمایش کد های قدیمی قطعات (SS)هست ، پارت نامبر بعضی از قطعات مصرفی بدلایلی توسط شرکت تبدیل به پارت نامبر جدید میشوند که در مایکروکت های معمولی امکان نمایش آن وجود نداشت ولی در این نسخه با استفاده از گزینه SS میتوانید پارت نامبر قدیمی قطعات را پیدا کنید.
و یکی از گزینه های دیگر هم باز کردن برنامه در تب های مختلف میباشد ، یعنی شما موقعی که وارد برنامه شدید و یک شاسی را وارد کردید در مایکروکت قدیمی برای وارد کردن شاسی جدید باید از شاسی قبلی خارج میشدید ولی در این نسخه شما نیازی به بستن شاسی قبلی ندارید و با استفاده از گزینه new Session میتوانید پنجره یا تب جدید باز کنید و همزمان چندین شاسی باز شده را داشته باشید.

به عبارتی دیگر میتوان به این نرم افزار لقب بانک اطلاعاتی قطعات خودروهای هیوندای و کیا را داد که شامل قطعه یابی ، قطعه شناسی و استخراخ شماره فنی یا پارت تامبر قطعات خودروهای هیوندای میباشد که خودروهای سواری ،شاسی بلند ، اتوبوس (یونیورس) ،کامیونت و کشنده 11 الی 23 تنی هیوندای و خودروهای سواری ،شاسی بلند و کامیونت های کیا را پشتیبانی میکند.

این نرم افزار با دارا بودن بانک اطلاعاتی کامل خود موقعیت و نقشه های انفجاری تمامی قطعات موجود در این خودرو ها را به شما نمایش داده و شما در پیدا کردن خود قطعات و حتی قطعات مشترک یاری می کند .

کافیست شماره شاسی یا همان VIN نام خودروی مورد نظر خود را وارد نرم افزار کرده سپس تمامی آپشن ها و مشخصات خودرو را مشاهده خواهید کرد (یک نکته اینکه کسانی که میخواهند آپشن های موجود در خودروی خود را پیدا کنند این امکان برایشان فراهم میشود). سپس وارد قسمت های مختلف خودرو در نرم افزار شده و میتوانید قطعات مربوط به آن خودرو را مشاهده و شماره های فنی مربوط به هر قطعه را مشاهده و از آن با امکان تهیه لیست ، خروجی بگیرید.


دیگر محصولات مرتبط با این محصول


سایر

نرم افزار جی دی اس

دیاگ GDS کیا

نرم افزار راهنمای تعمیرات ورابط دیاگ کیاGDS
ساير
120,000 تومان

سایر

نرم افزار مایکروکت هیوندا وکیا

نرم

افزار

هیوندا

کیا
مایکرو
کتدیتاپارتنامبر
نرم افزار مایکروکت هیوندا وکیا
ساير
300,000 تومان

سایر

نرم افزار مایکروکت

میکروکت یا مایکروکت

آخرین آپدیت میکروکت هیوندای

پارت نامبر هیوندای

پیدا کردن شماره فنی هیوندای
خرید میکروکت هیوندای
لیست شماره فنی هیوندایماکروکت هیوندایقطعات هیونداپارت نامبر هیوندا
نرم افزار مایکروکت هیوندای MICROCAT Normal/V6
ساير
300,000 تومان