در حال بارگزاری ...
مدیر سایت
1396/07/30 17:47
3137
0

 پیش از اینکه از خدمات سایت نیازمندی های تجهیزات تعمیرگاهی استفاده نمایید، لازم است تمام شرایط و قوانین و مقررات سایت را مطالعه کنید :

 1. سایت تجهیزات تعمیرگاهی در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏ پذیرد.
 2.  سایت ما بستری برای فروشندگان یا تولید کنندگان تجهیزات تعمیرگاهی فراهم کرده تا بتوانند محصول و خدمات خود را به رایگان تبلیغ کنند.
 3. ما در داد و ستد های واقعی میان خریداران و فروشندگان دخالتی نداریم. زیرا ما کنترلی روی کالا و خدمات تبلیغ شده از سوی فروشندگان و شرکتهای عضو نداریم.
 4.  این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ های مرتبط به تجهیزات تعمیرگاهی و صنایع وابسته به این صنف می باشد.
 5.  بازدید کنندگانی که قصد خرید از فروشندگان یا شرکتهای تولید کننده تجهیزات تعمیرگاهی دارند توجه کنند ، بنا به سفارش پلیس فتا به کاربران پیشنهاد می شود که قبل از انجام هرگونه معامله و پرداخت وجه از صحت کالا و خدمات ارائه شده به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایند.
 6.  مطالب منتشر شده در آگهی‌ ها ممکن است توسط فروشندگان و شرکتهای عضو بصورت متوالی تغییر یا به روز شود و عملا اصلاح و تغییرات آگهی ها قابل کنترل نمی باشد . سایت تجهیزات تعمیرگاهی در تلاش است با پیاده سازی راه کارهای کاربردی ، نسبت به تایید و کنترل صحت آگهی های درج شده با وضع شرایط و قوانین خاص اقدام نماید.ضمناً درج آگهی به منزله تایید و صحت اطلاعات از سمت سایت تجهیزات تعمیرگاهی نمی باشد.
 7.  پیشنهاد می کنیم، از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها قبل از انجام معامله و پرداخت وجه وجود داشته باشد. هرگز پیش از دریافت کالا یا خدمات، هزینه‌ای پرداخت نکنید.
 8.  کاربران سایت موظف هستند قبل از استفاده از امکانات سایت ، صفحه  قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایند.
 9. سایت tajhizat-t.ir مسئول ضرر و زیان شما در جریان داد و ستدها و تعاملات شما (خریداران، فروشندگان و شرکتهای تولید کننده تجهیزات تعمیرگاهی و صنایع وابسته) بر اساس اطلاعات مندرج در این سایت نیست.
 10. 1396/10/29 سیستم به صورت خودکار شماره تلفن شما (فروشند، شرکت تولید کننده) را پس از دریافت شماره تلفن درخواست کننده محصول در اختیار بازدید کننده قرار میدهند. این کار به منظور ساماندهی کسب و کار شما میباشد. لطفاً همکاری لازم را داشته باشید. سیستم در صورت مشاهده شماره تماس یا هر گونه ادرس سایت به صورت خودکار آن را حذف خواهد کرد.
 11. 1397/05/26 از این تاریخ تمامی فروشندگان و نمایندگان فروش محصولات تجهیزات تعمیرگاهی باید مدرک مستند برای درج محصول ارائه کنند و قوانین کپی رایت را کامل رعایت نمایند. در غیر این صورت محصول حذف خواهد شد.

لینک های مفید

ارتباط با ما

021-46875263
0912-0430178
info@tajhizat-t.ir